W naszej ofercie znajduje się ponad 2,5 mln opcji zakwaterowania na całym świecie.

Dzięki dostępowi do profesjonalnych oraz tworzonych specjalnie dla biur podróży systemów rezerwacyjnych jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najkorzystniejsze oraz bardzo elastyczne oferty. Są one często dostępne w atrakcyjniejszej cenie niż np. w ogólnodostępnych serwisach lub bezpośrednio na stronie obiektu noclegowego.

Oferujemy przedpłacone rezerwacje, bez konieczności podania swojej prywatnej lub firmowej  karty kredytowej. Voucher oraz fakturę klient otrzymuje przed wyjazdem i nie musi się już o nic martwić.

Twój partner w podróżach służbowych

Specjalizujemy się w podróżach służbowych. Oferujemy efektywność, optymalizację kosztów i elastyczność – przed, w trakcie i po podróży. Masz nasze słowo!

Ciesz się korzyściami płynącymi z silnego partnera i pozwól nam zarezerwować Twoje najwyższej jakości podróże służbowe w najlepszych cenach w stresujących okresach i gdy na całym świecie mają miejsce nieoczekiwane wydarzenia.

Ekspert w branży morskiej i offshore

Polaris Travels jest spółką siostrzaną firmy Polaris Maritime Services, założonej w 1991 roku w Szczecinie. Od tego czasu z sukcesem świadczymy usługi w zakresie podróży morskich i zarządzania podróżami załóg statków. Nasze doświadczenie w branży morskiej i offshore jest rozległe, a nasza wiedza w tej dziedzinie jest ogromna. Działamy z naszego biura w Szczecinie.

Nasi pracownicy w pełni rozumieją złożoność i wymagania podróży morskich i offshore. Rozumieją, że często ustalenia podejmowane są w bardzo krótkim czasie i często wiążą się z przemieszczeniem dużej liczby personelu. Wiedzą również, że najprawdopodobniej zmiany lub odwołania rezerwacji mają miejsce w ostatniej chwili, jednak we wszystkich tych przypadkach obsługa naszego zespołu ekspertów jest doskonała.

Lufthansa City Center

Nasze biuro w dniu 01 Maja 2020 dołaczyło do jednej z najwiekszych na swiecie sieci  zrzeszajacej  biura  podrózy  –  Lufthansa City Center.

Lufthansa  City  Center  jest jedna z najszybciej rozwijajacych sie sieci biur podrózy w  Europie,  które zyskuja  na  znaczeniu  dzieki  postepujacej globalizacji  i  koncentracji  rynku.  Celem kooperacji  jest „połaczenie  tego,  co  najlepsze”,  czyli oferowanie Klientom globalnie dostepnych usług, które sa przygotowywane lokalnie.  Lufthansa    City  Center  International  jest  jedna  z najwiekszych miedzynarodowych  sieci  agencji turystycznych  z  siedziba we Frankfurcie  nad Menem, reprezentowana w ponad 100 krajach przez prawie 600 biur.  

Nasza misja  jest połaczenie elastycznosci  i  innowacji, miedzynarodowych  kompetencji  i  doswiadczen lokalnych.  To kompletna  oferta i zmotywowany personel swiatowej  sieci,  który  zawsze wyjdzie na przeciw wymaganiom  Klientów,